Christian Bale złożył kwiaty w miejscu masakry

Strzelanina, w trakcie której na premierze Mroczny Rycerz Powstaje zginęło 12 osób, wstrząsnęła twórcami filmu. Odwołano premierę filmu w Paryżu, a reżyser i aktorzy wydali pełne współczucia oświadczenia. Christian Bale, odtwórca roli Batmana, spotkał się z rannymi, a także złożył kwiaty w miejscu masakry.

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (20)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-21 z 21
gość 26.07.2012 05:38
http://shinybox.pl/?ref=2c613f4 zarejestruj się i odbieraj darmowe kosmetyki, to działa:)
gość 26.07.2012 10:05
Dobry z niego człowiek :D
Sandi 26.07.2012 10:32
Zajebisty z niego gość i wybitnie zdolny aktor. ;)
gość 26.07.2012 10:58
dobry z niego człowiek? jeśli wierzysz w te obrazki które chcą nam wcisnąć to przegrałeś przed startem...
aga 26.07.2012 11:34
oby to było prawdziwe a nie tylko dla reklamy swojego wizerunku
gość 26.07.2012 11:58
O nowennie pompejańskiej usłyszałam zupełnie przypadkowo,zaintrygowało mnie to ,iż jest modlitwą,, nie do odparcia ”.Dużo jednak dowiedziałam się z internetu,dużo czytałam na temat tej nowenny,historii Matki Bożej Pompejańskiej,bł.Bartola Longo.To było około7-8 miesięcy temu.Gdzieś tam za mną chodziło by rozpocząć tę modlitwę ,jednak bałam się ,że nie poradzę sobie.Dziś jest 15 dzień od rozpoczęcia.Już w pierwszych dniach odmawiania Matka Boża pomogła mi rozwiązać sprawę ,kóra mnie dręczyła od dłuższego czasu(podpisałam umowę ,kórej nie powinnam podpisywać,zorientowałam się po fakcie)liczyłam się z b.poważnymi konsekwencjami,aż tu dzwoni do mnie pani informując mnie,że umowa którą podpisałam jest nieważna ,wymieniła powód,byłam tak zaskoczona,że po odłożeniu słuchawki trudno mi było odtworzyć w pamięci całą rozmowę,zresztą dziś również.Następne zaskoczenie dla mnie było,gdy osoba u której miałam dług,który mnie też dręczył i często myślałam jak będzie mi trudno go oddać nagle oznajmiła mi ,że mam jej nie oddawać tych pieniędzy,że już dawno miał mi to powiedzieć,tylko zapomniał.W kolejnych dniach otrzymałam telefon z pracy z propozycją dodatkowych dyżurów (umowa zlecenie).To działo się wszystko w pierwszych kilku dniach po rozpoczęciu nowenny,choć intencja jest zupełnie inna. Dziękuję mateczce ,za te łaski tak niespodziewane.Trwam w modlitwie,jest to moja pierwsza nowenna,bardzo mi zależy by ją ukończyć .
gość 26.07.2012 12:06
Dziwne by było jak by się nie pojawił,a,że się pojawił to nie powinno nikogo dziwić więc nie ma sensu pisać,że dobry z niego człowiek lub zły jak nie znacie go prywatnie.
gość 26.07.2012 12:27
gość: Dobry z niego człowiek :D
Taaaa, a jakos wszyscy zapomnieli ze bije kobiety w tym wlasna matke ktora rowniez oplul.....
gość 26.07.2012 12:29
Sandi: Zajebisty z niego gość i wybitnie zdolny aktor. ;)
serio nikt nie pamieta ze pobil i oplul wlasna matke????
gość 26.07.2012 12:36
gość: O nowennie pompejańskiej usłyszałam zupełnie przypadkowo,zaintrygowało mnie to ,iż jest modlitwą,, nie do odparcia ”.Dużo jednak dowiedziałam się z internetu,dużo czytałam na temat tej nowenny,historii Matki Bożej Pompejańskiej,bł.Bartola Longo.To było około7-8 miesięcy temu.Gdzieś tam za mną chodziło by rozpocząć tę modlitwę ,jednak bałam się ,że nie poradzę sobie.Dziś jest 15 dzień od rozpoczęcia.Już w pierwszych dniach odmawiania Matka Boża pomogła mi rozwiązać sprawę ,kóra mnie dręczyła od dłuższego czasu(podpisałam umowę ,kórej nie powinnam podpisywać,zorientowałam się po fakcie)liczyłam się z b.poważnymi konsekwencjami,aż tu dzwoni do mnie pani informując mnie,że umowa którą podpisałam jest nieważna ,wymieniła powód,byłam tak zaskoczona,że po odłożeniu słuchawki trudno mi było odtworzyć w pamięci całą rozmowę,zresztą dziś również.Następne zaskoczenie dla mnie było,gdy osoba u której miałam dług,który mnie też dręczył i często myślałam jak będzie mi trudno go oddać nagle oznajmiła mi ,że mam jej nie oddawać tych pieniędzy,że już dawno miał mi to powiedzieć,tylko zapomniał.W kolejnych dniach otrzymałam telefon z pracy z propozycją dodatkowych dyżurów (umowa zlecenie).To działo się wszystko w pierwszych kilku dniach po rozpoczęciu nowenny,choć intencja jest zupełnie inna. Dziękuję mateczce ,za te łaski tak niespodziewane.Trwam w modlitwie,jest to moja pierwsza nowenna,bardzo mi zależy by ją ukończyć .
Stuknij się w garnek!
gość 26.07.2012 12:38
wygląda na niezła promocję:( tak choćby mu ktoś w uchu mówił -ustaw się lepiej
gość 26.07.2012 18:11
Nasze szanowne banki oferują lokaty 5-6%. Czy wiesz że pieniądz co roku tyle właśnie traci na wartości? Ile więc zarabiasz? NIC. Prawdę mówiąc to nawet tracisz bo inflacja jest większa. Chcesz mądrze zainwestować swoje pieniądze? Wejdź na google i poszukaj "portal inwestycyjny numer87". Lepiej się zastanów co robisz ze swoimi pieniędzmi.
gość 26.07.2012 19:44
http://www.youtube.com/watch?v=DoyBYeZv2mQ&feature=plcp antygrycanki
gość 26.07.2012 23:07
Sandi: Zajebisty z niego gość i wybitnie zdolny aktor. ;)
gość: serio nikt nie pamieta ze pobil i oplul wlasna matke????
trzeba znac temat zeby sie wypowiedziec, nie uderzyl matki tylko jego siostra tak twierdzi bo chcialy wyrwac od niego kase a jak sie nie dalo to wymyslily ta historie zeby dostac odszkodowanieChristian wychowywał się z ojcem, bo mamusia wolała alkohol i występy w cyrku niż zajmować się synem. Jak koleś zaczął zarabiać miliony to sobie o nim przypomniała i zgłosiła się po kase. To jest czlowiek który daje kase między innymi na organizacje walczące o prawa zwierząt-więc nie może być złym człowiekiem.
gość 27.07.2012 01:02
gość: Dobry z niego człowiek :D
gość: Taaaa, a jakos wszyscy zapomnieli ze bije kobiety w tym wlasna matke ktora rowniez oplul.....
a widziałeś to? czy wierzysz we wszystko co piszą portale i gazety?
gość 27.07.2012 01:03
gość: wygląda na niezła promocję:( tak choćby mu ktoś w uchu mówił -ustaw się lepiej
każdy sądzi według siebie - myślisz, że jak on jest aktorem to już nie może mu być szkoda tych poszkodowanych ludzi?
gość 27.07.2012 01:17
gość: wygląda na niezła promocję:( tak choćby mu ktoś w uchu mówił -ustaw się lepiej
serio? jakoś nie widzę tego pozowania
Patka 27.07.2012 21:18
Kto Myśli Że Strona Pudelek.pl Jest zajebista ? > ŁAPKA W GÓRE
gość 30.07.2012 17:30
jakąś dziwną ma tą dziewczynę;p
ma inne zajęcia niż wykształcenie. Jako gwjoay 13.12.2012 14:50
ma inne zajęcia niż wykształcenie. Jako gwjoay zajmuje się odstrzałem ptakf3w - najczęściej kaczek. A jak patrzy przez lunetkę strzelby, to "takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy."Gajowy rf3wna do tych wykształconych z małych miast. Bo oni też nie mają pojęcia o niczym. Gamonie.
http://www.lukiprint.fr 17.11.2014 20:27
The reason why I love Spotify, is I will use it on the Cellular, and basicly have the background music We wan`t on a regular basis. I do spend about $15 thirty days however, yet hey there! often the utopia connected with totally free music is perfect for youngsters actually I adore Jango. Way a lot better than Pandora, i believe. http://www.lukiprint.fr http://www.lukiprint.fr
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-21 z 21
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji