Awantura w Telewizji WP: Działacz "pro-life" atakuje ginekologa! "LOBBYSTA ABORCYJNY! Aborterzy MORDUJĄ DZIECI!"

"Krwawe plakaty" fundacji Pro-Prawo do Życia pojawiają się w kolejnych miastach i wzbudzają duże kontrowersje. Policja wciąż odbiera nowe doniesienia o popełnieniu wykroczenia. Zawiadomienia mówią o wykroczeniu polegającym na umieszczeniu plakatu w miejscu publicznym do tego nie przeznaczonym oraz wywołaniu zgorszenia w miejscu publicznym oraz umieszczeniu w miejscu publicznym nieprzyzwoitego napisu lub rysunku. Zgłoszeń, które docierają na policję, dokonują między innymi rodzice. Obawiają się, że ich dzieci natkną się na drastyczny plakat, który wywoła u nich traumę.
 
Okazji do natknięcia się będzie więcej. 24 marca Fundacja Pro Prawo do Życia ogłosiła start akcji "Szpitale bez aborterów", co oznacza, że plakaty z drastycznymi wizerunkami "abortowanych dzieci" pojawią się przed szpitalami. O kontrowersyjnej akcji w Telewizji WP dyskutowali Mariusz Dzierżawski z fundacji Pro-Prawo do Życia i ginekolog Grzegorz Południewski.
 
Krytycy, to są lobbyści aborcyjni. Ich opinia mnie nie interesuje. Olbrzymia większość mediów jest również proaborcyjna. Ja się tym nie przejmuję - zapewniał Dzierżawski. Nie mam syndromu oblężonej twierdzy. Komentarze na naszym Facebooku są bardzo dobre. Zdjęcia szokują, bo pokazują prawdę o aborcji, która lobbyści aborcyjni chcą ukryć. Pan Południewski zajmuje się promocją antykoncepcji i aborcji.
 
Od wielu lat zajmuję się antykoncepcją i zdrowiem reprodukcyjnym - przypomniał spokojnie Południewski. Wracając do akcji, to akcja, która przedstawiona na forum publicznym, obraża dobry smak i gust. Te zdjęcia to historyczne zdjęcia z niewykonywalnych już zabiegów rozkawałkowania płodu. Kłamstwem jest to, co pokazujecie państwo na zdjęciach. Z drugiej strony powinno się ukazać, my w ciągu kilku lat spowodujemy śmierć kobiet w Polsce, nastolatki będą popełniać samobójstwo. Ta presja powoduje, że one boją się iść do szpitala i słuchać porad ratujących ich życie. Nadużywacie państwo emocjonalnego stosunku do dziecka i pokazujecie rzeczy niezgodne z prawdą medyczną.
 
Nie zajmujemy się stygmatyzowaniem kobiet, pokazujemy ofiary aborcji - kontynuował dodał przedstawiciel fundacji Pro-Prawo do Życia. To ludzie wbrew temu, co pan Południewski głosi, że to są rzeczy, które można wyrzucić. Działalność jest skierowana przeciwko kobietom. Aborterzy mordują ich dzieci. Aborterzy boją się tej prawdy jak diabeł święconej wody.

Tak właśnie wygląda "dyskusja" w wykonaniu przedstawiciela fundacji Pro-Prawo do Życia. Podsumujmy - w kampanii "Szpitale bez aborterów" organizacja pokazuje zdjęcia z zabiegów położniczych wykonywanych w latach sześćdziesiątych w Stanach Zjednoczonych. Od dawna takich zabiegów się nie wykonuje, aborcja dokonywana jest farmakologicznie i nie ma nic wspólnego z "rozczłonkowaniem płodów". Dzierżawski nie był oczywiście w stanie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego organizacja manipuluje obraz współczesnej aborcji i straszy zarówno przyszłe, jak i obecne matki. Był tylko w stanie obrażać siedzącego obok lekarza sugerując, że morduje Polki i ich dzieci.
 
Zobacz też: Kaczyński: "Chcemy, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, KIEDY DZIECKO JEST SKAZANE NA ŚMIERĆ, kończyły się porodem"
 
Fundacja pro-life stworzyła... GRĘ ANTYABORCYJNĄ! Dla... dzieci z podstawówek

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (293)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 294
gość 29.03.2017 14:00
Podziwiam pana doktora, że godzi się na spotkania w studio z chorymi ludźmi, fanatykami i próbuje cokolwiek wyjaśniać rzeczowo i racjonalnie, pamiętam inną jego rozmowę studio z Godkową, taki sam cyrk, chora , nieszczęśliwa baba. Z jednej strony potrzeba, żeby mądrzy ludzie obnażali te brednie prolajferów, z drugiej jak widzę jak jakaś oślica, której główną zasługą jest urodzenie downa, próbuje człowieka wykształconego, kulturalnego i po prostu dobrego lekarza sprowadzać do poziomu magla, to zastanawiam się, czy to mam sens, czy warto takich szaleńców w ogóle nobilitować wchodząc z nimi w dyskusję.
gość 29.03.2017 14:31
gość: Podziwiam pana doktora, że godzi się na spotkania w studio z chorymi ludźmi, fanatykami i próbuje cokolwiek wyjaśniać rzeczowo i racjonalnie, pamiętam inną jego rozmowę studio z Godkową, taki sam cyrk, chora , nieszczęśliwa baba. Z jednej strony potrzeba, żeby mądrzy ludzie obnażali te brednie prolajferów, z drugiej jak widzę jak jakaś oślica, której główną zasługą jest urodzenie downa, próbuje człowieka wykształconego, kulturalnego i po prostu dobrego lekarza sprowadzać do poziomu magla, to zastanawiam się, czy to mam sens, czy warto takich szaleńców w ogóle nobilitować wchodząc z nimi w dyskusję.
Lepiej nie można było tego podsumować. :) Brawo. A dr Południewskiemu należą się słowa uznania za siłę spokoju w zetknięciu z oszołomem.
mel 29.03.2017 14:38
kazdy ma swoje sumienie I to jego zycie!!! co sie wpieprz..!
gość 29.03.2017 14:39
Powinni przestać z tymi plakatami, bez przesady. Na ulicach widzą je tez dzieci. Ale nie udawajmy, ze aborcja to nie zabijanie. Nawet za zabicie ciężarnej w wielu krajach są wyższe kary.
gość 29.03.2017 14:39
To polemika fachowca z dyletantem.
gość 29.03.2017 14:42
Jak wyglada aborcja , mozna na You Tube obejrzec. Ale TRZEBA ODWAGI. To jest niezapomniane. Polecam jednak...
gość 29.03.2017 14:43
jak zwykle, skonczyly sie argumenty to sie krzyki zaczely. zal. Facet ma najwiecej na ten temat do powiedzenia.
gość 29.03.2017 14:43
jedno sie myla na tych zdjeciach gwalciciel kara w zawiasach kobieta kara 9 miesiecy pozbawienia wolnosci przez ciaze..
gość 29.03.2017 14:45
hołota pseudokatolicka, w kosciołach klęczą, a wychodząc to diabły wcielone
gość 29.03.2017 14:45
Dobrze ze w Anglii nie ma z tym problemu. Zdrowe, chore. Nie chcesz, nie bedziesz miala. Twoja du*a twoj problem. Proste
gość 29.03.2017 14:45
w jednym mozna proliferom podziekowac teraz kobiety bedawiedzialy ktore szpitale sa pozbawione chazanow i beda wiedzialy gdzie mozna szukac pomocy.
gość 29.03.2017 14:46
"Nie udawajmy że aborcja to nie zabijanie". Hmm wydaje mi się że z jakichś wzgldów można ją wykonywać do któregoś tygodnia ciąży, a nie w 8 miesiącu 🙈 Wiesz, że jeśli trafisz na patologię ciąży we wczesnej ciąży (kiedy jeszcze nie widać serca dziecka na usg) to nawet w karcie Ci nie wpiszą, że jesteś ciężarna?
gość 29.03.2017 14:47
Nie mogę, wygrana PiSnietych otworzyła jakąś puszkę Pandory z ciemnota i zacofaniem, tego kołtuństwa nie ma końca i wciąż narasta. Ludzie zróbmy cos z tym, bo skończymy jak ciapaci pod butem agresywnego religijnego zidiocenia i debilizmu
Jur 29.03.2017 14:47
Aaa, czyli rozumiem, że Chazana też się ze szpitala pozbędą? W końcu też skrobał. Pozdrawiam hipokrytów 😘
gość 29.03.2017 14:48
Wszystkim panom należy policzyć ile w ciągu doby zabijają plemniki ,
ja pierdole, ale zwyrole 29.03.2017 14:48
4500+ dla wszystkich prolajfowców
gość 29.03.2017 14:49
Wszyscy katole sa strasznie brzydcy, widac po tych prymitywnych mordach od razu z kim sie ma doczynienia, zakompleksieni nieudacznicy to zreszta najlepszy target dla bredni o boziu.
gość 29.03.2017 14:49
Brawo dla Pana Doktora ! ! !
SZAMAN 29.03.2017 14:50
Może to szanownych wyborców obudzi i zaczną uczestniczyć w wyborach żeby takich nawiedzonych pojebców nie trzeba było oglądać w telewizji! Dla jasności co niektórych LICZY SIĘ KAŻDY GŁOS W WYBORACH! KAŻDY!!!
gość 29.03.2017 14:51
mojej znajomej w sieci aptek nie sprzedano tabletek antykoncepcyjnych...klauzula sumienia xdd a ona musi brać te tableki bo musi zaleczyć torbiele! inaczej moze być bezpłodna! Co za ludzie! jak tak można! działanie tabletek antykoncepcyjnych to nie tylko zabezpieczenie przed ciążą, które dla nas kobiet powinno być prawem nam przysługującym ale to jest lek na kobiece choroby, na nieregularne miesiączki, na torbiele i na inne rożne schorzenia narządów płciowych. Odbiera nam sie przyjemność z seksu i prawo do radości z życia.
gość 29.03.2017 14:51
Ten Dzierżawski to jakiś oszołom....
lol 29.03.2017 14:51
gość: Jak wyglada aborcja , mozna na You Tube obejrzec. Ale TRZEBA ODWAGI. To jest niezapomniane. Polecam jednak...
w takim razie zapraszam też do obejrzenia materiałów z rzeźni. tam też jest mordowanie, tam też jest zabijane życie (i to ważniejsze, bo już narodzone!), a jakoś prolajfowcy weganami nie zostają. jaka piękna obłuda. :)
gość 29.03.2017 14:51
takich jak ten dzierżawski powinno się kastrować
gość 29.03.2017 14:52
Chory pisowiec! zrobią wszystko pod publiczkę żeby tylko zaistnieć bo teraz taki trend! Lobbysta aborcyjny co za głupoty !Tak jakby można było kogoś namówić do aborcji!To sprawa kobiety ,rodziców i lekarza i ich sumienie!Nie wierzę by jakakolwiek kobieta ot tak sobie zdecydowała się na aborcję i na dodatek katoliczka!Są jednak takie sytuacje ,że czasem to zło konieczne!Np ciężkie uszkodzenie płodu lub zagrożenie życia matki!Niech w końcu politycy przestaną dyskutować na tematy które ich nie dotyczą!Niech się zajmą gospodarką a nie nakładaniem kolejnych kajdan i sianie wrogości!
Michał 29.03.2017 14:52
Pomijajc tematykę spotkania, bardzo słaba prowadząca, oczywiscie wg mnie. Irytująca, posiadająca braki w prowadzeniu rozmowy, męczyła mnie jej obecność tam. A ślą doktorka duże piwko. Drugi niech sie jąkać oduczy jak do tv chce chodzić :D
gość 29.03.2017 14:53
Czekam aż dojdzie do upadku tej władzy. Platforma to kłamliwi ludzie ale nie próbowali mi odbierać podstawowych praw.
gość 29.03.2017 14:53
Ci fanatycy chcą dodatkowo pozbawić kobiety prawa do stosowania środków antykoncepcyjnych na receptę, gdyż dla nich to też zabijanie "dzieci". Chorzy ludzie.
gość 29.03.2017 14:53
gość: Powinni przestać z tymi plakatami, bez przesady. Na ulicach widzą je tez dzieci. Ale nie udawajmy, ze aborcja to nie zabijanie. Nawet za zabicie ciężarnej w wielu krajach są wyższe kary.
W Polsce też zabicie kobiety ciężarnej jest surowiej karane.... ale chodzi o to, że każdy powinien mieć wybór, a przerwanie ciąży w pierwszym trymestrze powinno być dopuszczalne na życzenie. I tyle w temacie.
gość 29.03.2017 14:56
gość: w d**ach się wam poprzewracało bronicie pieskow i kotkow, a jak ktos zabija dzieci to milion wymówek, że za młoda, że gwał, że mieszkanie za małe.... będziecie smażyć się w piekle...
Martw się o siebie, żebyś przypadkiem pierwszy do tego piekła nie trafił. Odpieprz się od innych.
gość 29.03.2017 14:58
prolajfowy oszołom
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 294
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji