Wojtek z "Warsaw Shore": "Niektórzy z nas czują się jak gwiazdy rocka"

Pięć lat temu na antenie MTV zadebiutowało kontrowersyjne reality show wzorowany na zagranicznym formacie - Warsaw Shore. Dla wielu osób udział w tym programie to przesada i przekroczenie wszelkich granic. Innego zdania są oczywiście uczestnicy, w tym występujący w Warsaw Shore od kilku lat Wojtek Gola. Celebryta razem ze Stiflerem założyli wspólny kanał na YouTubie. Ostatnio zaczęli także udzielać się charytatywnie. Wojtek w rozmowie dla Pudelka opowiedział o najbliższych planach.

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (11)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-12 z 12
gość 12.02.2018 14:21
Warshaw Whore! Czemu takie patologiczne programy są w ogóle puszczane w tv?
gość 12.02.2018 14:40
o co chodzi z jego przyjaźnią ze Stiflerem?
gość 12.02.2018 14:43
czemu tak promowaliście Kucnera a teraz nic? Co się stało? Że ma dziewczynę, to go już nie promujecie?
gość 12.02.2018 14:44
Jonkisz ma chłopaka? Czemu nie utrzymuje już kontaktów z Kucnerem?
gość 12.02.2018 18:27
Milosc powiadam milosc, Wojtus sie az zrobil potem zazdrosny o Stiflera ze sie bawi z gejem lepiej niz z nim.
gość 12.02.2018 18:29
gość: czemu tak promowaliście Kucnera a teraz nic? Co się stało? Że ma dziewczynę, to go już nie promujecie?
Bo konkurs byl ustawiony i ludzie zaczeli o tym glosno pisac. Btw. zadnej dziewczyny nie ma bo nie gustuje, lepiej zapytac Jonkisza i Maslaka jak tam sie z kolega mieszkalo i/lub przyjaznilo bo nagle cos przestali z soba bywac chlopcy.
gość 12.02.2018 19:31
a co tam słychać u Pnieskiego ma chłopaka?
gość 12.02.2018 19:32
napisalibyście o ustawce z Mister Polski 2017. Ciekawe kto w tym roku zostanie Misterem?
gość 13.02.2018 09:51
gość: napisalibyście o ustawce z Mister Polski 2017. Ciekawe kto w tym roku zostanie Misterem?
Nie napisza bo dostali za to zeby nie pisac nic. Jakos o wyborach MISS nie mieli skrupulow pisac 10 artykulow na podstawie tylko 1 komentarza z instagrama! Ale o wyborach mistera pomimo ze setki ludzi o tym pisze to milcza i usuwaja komentarze.
gość 14.02.2018 09:00
a Jonkosz usunął aż ok 500 postów z instagrama, ciekawe dlaczego? Czym on się teraz zajmuje? I za co dostają oni pieniądze, bo bycie misterem to nie jest "praca"
gość 14.02.2018 09:35
Trzeba być ślepym aby nie widzieć do czego to wszystko zmierza. Te marsze z pochodniami, zakaz zgromadzeń , już ponad 800 Polaków spotkały sankcje karne za udział w pokojowych zgromadzeniach przeciwko faszyzacji kraju, ludzie są wyciagani za nogi z miejsc publicznych bo za kilka godzin ma po tej trasie ma przemaszerować duce ze swoim orszakiem, na komisariatach nagminnie stosuje się najbardziej bestialskie metody przesłuchań, strzelcy wyborowi na dachach domów gotowi do strzału do kazdego kto się zbliży do przemarszu opętańców, tworzone właśnie oddziały paramilitarne w pierwszej kolejności mają zbierać informacje o rodakach żyjących w okolicy i defakto mają spełniać to samo zadanie co kiedyś ZOMO, demontaż TK, skok na sądownictwo, deptanie konstytucji, uchwalanie prawa działającego wstecz, nie wpuszczanie na salę obrad posłów opozycji i dziennikarzy, itd itd itd. Narodzie i ciemny ludzie obudzcie się póki nie jest za pózno!
ullala 14.02.2018 22:52
gość: Trzeba być ślepym aby nie widzieć do czego to wszystko zmierza. Te marsze z pochodniami, zakaz zgromadzeń , już ponad 800 Polaków spotkały sankcje karne za udział w pokojowych zgromadzeniach przeciwko faszyzacji kraju, ludzie są wyciagani za nogi z miejsc publicznych bo za kilka godzin ma po tej trasie ma przemaszerować duce ze swoim orszakiem, na komisariatach nagminnie stosuje się najbardziej bestialskie metody przesłuchań, strzelcy wyborowi na dachach domów gotowi do strzału do kazdego kto się zbliży do przemarszu opętańców, tworzone właśnie oddziały paramilitarne w pierwszej kolejności mają zbierać informacje o rodakach żyjących w okolicy i defakto mają spełniać to samo zadanie co kiedyś ZOMO, demontaż TK, skok na sądownictwo, deptanie konstytucji, uchwalanie prawa działającego wstecz, nie wpuszczanie na salę obrad posłów opozycji i dziennikarzy, itd itd itd. Narodzie i ciemny ludzie obudzcie się póki nie jest za pózno!
Zmień kochanie dilera albo zioło !!:)))
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-12 z 12
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji