Majewski WYŚMIEWA Rusin i Lisa!

Kinga Rusin nie jest szczególnie lubiana w show biznesie, nawet w ekipie TVN-u, którego kiedyś była gwiazdą. Bardzo krytycznie na temat celebrytki wypowiadają się Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil. Dołączył do nich właśnie były gwiazdor stacji, Szymon Majewski, który w swoim nowym satyrycznym show śmieje się z sukni ślubnej przekazanej przez Kingę na aukcję WOŚP.

Jak sobie myślę, że Kinga Rusin przekazała Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy swoją sukienkę z nieudanego ślubu z Lisem z 94 roku. Jeszcze w ogóle nawet nie praną. Pozwalam jeszcze Kindze przekazać coś jeszcze Jurkowi – mówi "płaczący" Szymon.

Następnie pojawia się przebrany za Rusin, która przekazuje "kolejny gadżet związany z jej nieudanym małżeństwem" – prześcieradło z nocy poślubnej "przestrzelone przez Tomka Lisa".

Ze śrutu, bo trochę go jeszcze miał - dodaje parodiując przesłodzoną celebrytkę.

Myślicie, że się obrazi? Rusin ostatnio coraz częściej jest obiektem kpin. Widocznie rzeczywiście jest tak nielubiana w branży, jak twierdzi Wojewódzki.

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (392)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 391-393 z 393
gość 06.02.2013 22:22
Majewski naprawdę jest idiotą bo normalny nawet za kase by nie potrafil takiego debila zagrac
replica hermes cape cod 23.09.2013 11:57
tui hermes fake loai 1 Majewski WYŚMIEWA Rusin i Lisa! - PUDELEK.TV replica hermes cape cod http://www.aldamainmuebles.com/images/replica-hermes-cape-cod.html
lYZ9Mk gbwpqffaeqhm, [url=http://fzaianhnuikf.com 11.08.2016 19:24
lYZ9Mk gbwpqffaeqhm, [url=http://fzaianhnuikf.com/]fzaianhnuikf[/url], [link=http://bfimdcstvfeg.com/]bfimdcstvfeg[/link], http://kgcqcpaxpsmn.com/
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 391-393 z 393
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji