Gojdź marzy o… "ostrzykiwaniu" Melanii Trump: "Jeszcze o nią nie dbam, ale może niedługo. Ma mnóstwo pieniędzy!"Krzysztof Gojdź wyrósł na specjalistę nie tylko w dziedzinie medycyny estetycznej. Chętnie wypowiada się zarówno na tematy społeczne, jak i polityczne. Ostatnio postanowił podsumować wizerunek pierwszych dam w Europie i na świecie. Jego zdaniem bezsprzeczną zwyciężczynią rankingu jest Melania Trump.

Melania Trump to numer jeden. Naturalnie dba o siebie. Widać już upływający czas. Nie jest za bardzo nastrzyknięta. Ma mnóstwo pieniędzy, dbają o nią najlepsi lekarze, ja jeszcze nie, ale może niedługo. Brakuje jej tylko uśmiechu.

Agatę Dudę również komplementuje:

Styl Agaty Dudy też mi się podoba. Jest elegancką kobietą. Pamiętam jak kiedyś powiedziałem, że ma kurze łapki. Fajnie, że je ma, naturalnie dba o siebie, nie ostrzykuje się, jest piękną kobietą. Mam pretensje tylko, że nie wypowiada się na temat praw kobiet.

Która lepsza: Duda czy Trump?

Zobacz też: Gojdź zaprasza Agatę Dudę: "Widać już kurze łapki, skóra traci elastyczność, pojawiają się chomiczki"

 

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (120)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 121-121 z 121
iska 19.06.2017 08:45
Ech, ciągła spina która co robi. I tak wszyscy pomżemy. Ja się nie martwię jak będę wyglądać w wieku + sześćdziesięciu lat. Bardziej się boję o to,czy z mózgu nie zrobi się kisiel...
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 121-121 z 121
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji